В сша змінювати правила краш-тестів (американський уряд планує з 2010 року змінити

У США змінювати правила краш-тестів

Американський уряд планує з 2010 року змінити існуючі вже майже 30 років правила проведення краш-тестів автомобілів, а також ввести в дію нові правила оцінки пошкоджень машин і травм, які пасажири можуть отримати при зіткненні.

При проведенні фронтальних краш-тестів за новими правилами, розробленими Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху США (NHTSA), тепер будуть враховуватися можливі травми колін, стегон і гомілок водія і пасажирів. Також в дослідженнях вперше планується застосовувати манекен жінки невеликого зросту, який стане розташовуватися на передньому пасажирському місці, а в програму краш-тестів додасться удар, що імітує бокове зіткнення зі стовпом або деревом. В результаті оцінки, отримані в усіх тестах, будуть підсумовуватися і виставлятися в єдиний підсумковий рейтинг — від однієї до п’яти зірок, повідомляє «Стрічка.ру ».

Крім того, при покупці нового автомобіля на скла планується наклеювати спеціальні стікери, де будуть перераховуватися додаткові встановлені системи безпеки, наприклад, система попередження про мимовільний перетин суцільної лінії дорожньої розмітки або система захисту від зіткнення в місті.

На думку фахівців NHTSA нову систему проведення краш-тестів необхідно ввести для того, щоб покупці нових автомобілів отримували більш точні відомості про безпеку тієї або іншої моделі. В організації вважають, що поточні критерії подібних досліджень застаріли і стали «практично безглуздими», оскільки на даний момент близько 98 відсотків машин за підсумками краш-тестів отримують максимальні оцінки, в той час як 30 років тому високий бал набирало лише 30 відсотків автомобілів. Глава Страхового інституту дорожньої безпеки США (IIHS) Адріан Лунд додав, що якщо «всі машини отримують п’ять зірок, то у покупця не залишається вибору, а у автовиробників пропадає стимул для подальшого поліпшення безпеки». Нові правила, як очікується, повинні змінити цю ситуацію.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Posted on