важливі новини! нарешті можна запустити на apple carplay! the test drive family яндекс дзен

важливі новини! Нарешті Яндекс.Карти можна запустити на Apple Carplay!

Радійте, власники машин з підтримкою Apple Carplay! Тепер, Ви можете без будь-яких кривлянь, стрибків і танців з бубном запустити у себе на екрані автомобіля Яндекс.Карти і Яндекс.навігатор!

Нагадаю, Apple Carplay — інтерфейс, створений компанією Apple, для управління функціями смартфона через мультимедійну систему автомобіля. Спочатку, функціонал її був дуже мізерний, і, наприклад, навігація була можлива тільки за допомогою Apple Maps, якими, як відомо, в Росії користуватися незручно.

Через деякий час, в Carplay додалися Google Maps і Waze і це був уже прорив! За картками від Google можна було майже без страждань їздити по Росії, причому, навіть в місті, вони себе відчували непогано!

Але треба бути реалістами — в Росії панує Яндекс.навігатор. Будь-таксист, кур’єр, та й простий автолюбитель має Яндекс.Навігатор або Яндекс.Карти, встановлені у себе на телефоні, і частенько користується ним, вішаючи телефон на утримувач (в кращому випадку) або просто тримаючи телефон в руках (так краще не робити — це небезпечно!) Яндекс багато років обіцяв, що одного разу Карти з’являться в Carplay і ось, нарешті, це сталося!

Так як же працює улюблена всіма навігація в Apple Carplay? Дуже просто. Повинні бути дотримані дві умови:

  • Додатки повинні бути оновлені до останньої версії
  • У користувача повинна бути оформлена підписка Яндекс.Плюс (з нею, Ви отримуєте ще багато різних булочок — докладніше можна почитати на сторінці сервісу)

Якщо Ви все це зробили, то сміливо підключайте телефон до Вашого автомобіля через Carplay (якщо він у Вас є, звичайно ж) і шукайте заповітну іконку! Показуємо на прикладі Nissan Qashqai 2021, який зараз у нас на тесті . Обов’язково підписуйтесь — скоро вийде Сімейний Тест-Драйв цього автомобіля!

Далі все звично. Маршрут, голосовий пошук, попередження про камери — все це тут є! Якщо Ви користуєтеся додатком на екрані машини, то на смартфоні буде просто горіти відповідне повідомлення. Але спеціальна кнопка все змінює і повертає управління на смартфон. Якщо Ви шукаєте потрібний Вам адресу на телефоні, і прокладаєте маршрут — Ви одним рухом можете вивести цей маршрут на екран автомобіля! зручно? дуже!

Posted on