Volkswagen автоцентр Керг стерлитамак вконтакте

Volkswagen Автоцентр Керг Стерлітамак

Група клієнтів, друзів, партнерів Автоцентру Керг Стерлітамак і шанувальників марки Volkswagen.

Тут Ви зможете знайти актуальні пропозиції, інформацію про заходи і фотозвіти, на яких, можливо, будете і Ви, якщо любите ходити до нас у гості;)

Записатися на сервіс тепер можна, відправивши заявку на електронну адресу: service @ kerg-sterlitamak.ru

  • всі записи
  • записи спільноти
  • Пошук

.

Volkswagen Автоцентр Керг Стерлітамак запис закріплена

В команду Автоцентру Керг Стерлітамак потрібні співробітники # 33;

Подробиці за телефоном 8-917-44-87-892

.

Volkswagen Автоцентр Керг Стерлітамак запис закріплена

Безкоштовну перевірку з рекомендаціями хочете? Service Week # 33;

з 20 по 27 вересня 2021 р.. проведемо безкоштовну перевірку автомобілів Volkswagen Polo, Jetta, Golf 2012-2018 г.г. випуску.

Кваліфіковані фахівці Volkswagen проведуть безкоштовну діагностику автомобіля у вашій присутності і видадуть рекомендації щодо подальшого обслуговування. Якщо в ході проведення перевірки будуть виявлені несправності, ви зможете записатися (або відразу залишити автомобіль) на ремонт на вигідних умовах.

Показати повністю.

Що ми будемо перевіряти:

— Комп’ютерна діагностика блоків управління

— Перевірка рівнів і якості технічних рідин

— Перевірка підвіски на підйомнику, перевірка гальмівної системи з виміром гальмівних дисків і колодок

— Перевірка акумуляторної батареї

— Перевірка зовнішнього освітлення та регулювання світла фар

— Мастило дверних петель і лючка бензобака

— Обробка силіконом ущільнювачів дверей

найкрутіше

Після закінчення перевірки вам видадуть сертифікат на відвідування сервісного центру + безкоштовна комплексна мийка + зарядка акумуляторної батареї.

Підходьте під ці умови? Або знаєте тих, хто підходить? Швидше зателефонуйте нам

P.S.Кількість місць обмежена. Попередній запис обов’язковий.

Офіційний дилер Volkswagen «Автоцентр Керг Стерлітамак»

+7 (3473) 22-99-99

+7 987 050 11 92 (Viber, WhatsApp)

Спеціальні пропозиції Volkswagen

Спеціальні пропозиції на автомобілі Volkswagen

Пропозиція діє до 30.09.2 021. Зазначені спеціальні пропозиції не сумуються. Подробиці уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen .

Пропозиція діє до 30.09.2 021. Подробиці уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen .

Спеціальні пропозиції на НОВИЙ Volkswagen Golf

Пропозиція діє до 30.09.2 021. Подробиці уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen .

Спеціальні пропозиції на НОВИЙ Volkswagen Taos

Пропозиція діє до 30.09.2 021. Подробиці уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen .

Пропозиція діє до 30.09.2 021. Подробиці уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen .

Пропозиція діє до 30.09.2 021. Подробиці уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen .

  • Volkswagen Комерційні автомобілі
  • Контакти
  • Система інформування про порушення
  • правові аспекти

Дисклеймер Volkswagen

Щомісячний платіж — 5 900 руб. означає розмір витрат клієнта, який взяв кредит за спеціальною акції на придбання нового Volkswagen Polo в рамках кредитного продукту «Кредит із залишковим платежем на придбання нового автомобіля» на покупку нового Volkswagen Polo Origin 1.6 (66кВт), ручні.-5, вартістю 999 900 рублів, на термін 36 місяців, з початковим внеском 513 450 рублів (51,35% від вартості авто), залишковим платежем 399 960 рублів (40% від вартості авто) і процентною ставкою 9,4% річних. Зазначений розрахунок щомісячного платежу дійсний у разі підключення клієнта до Програми по організації страхування від нещасних випадків і хвороб, а також на випадок недобровільною втрати роботи позичальників. Страхова сума не включена в суму кредиту. Інформація не є офертою, розрахунок приблизний. Повна вартість кредиту і його параметри будуть розраховані на основі Анкети, що спрямовується в Банк для схвалення кредитної заявки.

Основні умови кредитування ТОВ «Фольксваген Банк РУС» (далі Банк) на покупку нового Volkswagen Polo по продукту «Кредит із залишковим платежем на придбання нового автомобіля» валюта кредиту — рублі РФ; сума кредиту від 120 тис. до 5,6 млн. руб.

Процентна ставка (у% річних) при терміні від 12 до 36 міс. — 9,4% при первинному внеску (далі ПВ) від 40% (включно) і оформленні договору особистого страхування, що укладається щодо позичальника. При відмові позичальника від укладення договору особистого страхування процентна ставка составіт- 13,4%. Мінімальний розмір залишкового платежу (далі ОП) в% від вартості автомобіля — 20%; максимальний розмір ОП при терміні кредиту 12 міс. — 55%, при термінах 13-24 міс. — 45%, при термінах 25-36 міс. — 40%. Забезпечення по кредиту — застава придбаного автомобіля. Умови кредиту дійсні на 01.09.2 021 і можуть бути змінені Банком. Інформація по телефону Банку: 8-800-700-75-57 (дзвінок по Росії безкоштовний). Ліцензія ЦБ РФ № 3500, 117485, г. Москва, вул. Обручева, д.30/1, стр.2. www.vwbank.ru.

Щомісячний платіж в сумі 28 900 руб. означає розмір витрат клієнта, який взяв кредит за спеціальною акції на придбання нового Volkswagen Touareg в рамках кредитного продукту «Кредит із залишковим платежем на придбання нового автомобіля» на покупку нового Volkswagen Touareg 3.0 TDI 183кВт (249), 8-авт. 4Motion вартістю 5 149 000 рублей, на термін 36 місяців, з початковим внеском 2 690 280 руб. (52,25% від вартості автомобіля), залишковим платежем 2 059 600 рублів (40%) і процентною ставкою 9,4% річних. Зазначений розрахунок щомісячного платежу дійсний у разі підключення клієнта до Програми по організації страхування від нещасних випадків і хвороб, а також на випадок недобровільною втрати роботи позичальників. Страхова сума не включена в суму кредиту.Інформація не є офертою, розрахунок приблизний. Повна вартість кредиту і його параметри будуть розраховані на основі Анкети, що спрямовується в Банк для схвалення кредитної заявки.

Продаж автомобілів Volkswagen

Репутація кращих німецьких машин, в широкому асортименті представлених в найстарішому автосалоні Москви «Інком-Авто», є настільки бездоганною, наскільки затребуване в усьому світі справжнє німецьке якість. Volkswagen. народний автомобіль! На пострадянському просторі звання «народний» досягається кількістю зіграних ролей, але ці машини зробила воістину народними успішний продаж автомобілів Фольксваген і в Москві, і в інших містах світу. Чи замислювалися Ви, як формулюються ці незаперечні якості Volkswagen, які залучають людей з різних країн? У нас є відповідь!

Нам хотілося б спочатку підкреслити той факт, що Volkswagen — це жива історія копіткої роботи німецьких фахівців щодо вдосконалення якості народних машин. Ще не так давно ті, хто збирався купити автомобілі Volksawagen в кредит або пожертвувавши на придбання свої заощадження, не знали абревіатуру TSI, але сьогодні — це невід’ємна частина автофілософіі Volkswagen. TSI — технологія, яку з повним правом можна назвати ноу-хау німецької автомобільної інженерії. Саме завдяки TSI потужність моторів дивовижних автомобілів Фольксваген, які представлені в кращих автосалонах Москви, Берліна, Варшави, Парижа, зросла, а витрата палива значно скоротився! Як цьому автомобілю не бути «всенародним улюбленцем», якщо в усьому світі люди не люблять переплачувати за бензин?

Діяльність концерну Фольксваген, покупка автомобілів якого радує не тільки доступною ціною, це внесення значної лепти в безпеку на німецьких, російських та інших дорогах світу. Фахівці з ФРН продумують все до дрібниць. Кожен автомобіль цієї марки оснащений найсучаснішими системами, що дозволяють водієві правильно зреагувати на будь-яку позаштатну ситуацію. Багатьом автолюбителям з різних країн світу авто Volkswagen, нехай навіть придбане не відразу, а за допомогою кредиту, позбавила змоги заплатити найвищу ціну на дорозі — ми говоримо про людське життя! Взяти хоча б технологію динамічного освітлення повороту, при якій конус фар негайно зміщується в бік обертання керма. Дрібниця? У «Інком-Авто» так не вважають. Адже це врятувало життя сотень людей, які зуміли секундою раніше оцінити ситуацію і натиснути на гальма.

Автосалон «Інком-Авто» не просто може порадувати Вас мінімальними процентними ставками по кредиту, але і з радістю прийме Ваш застарілий автомобіль, віднявши його ціну з вартості покупки! Trade In! Саме так називається ця технологія, завдяки якій Ви можете стати власником нового авто вже сьогодні. поспішайте!

Posted on