Все про автомобілі на

Alfa Romeo повертає в модельний ряд відкритий спорткар

Компанія Volvo широко відома у всьому світі, проте мало хто знає подробиці про даний автовиробнику. Далі ми наведемо ряд цікавих фактів, які допоможуть позбутися від деяких прогалин.

Історія компанії Volkswagen

Все про автомобілі на

Німецька компанія Volkswagen, мабуть, не потребує особливого представлення. Даний виробник автомобілів широко відомий у всьому світі і має надзвичайно широкий модельний ряд автомобілів. Далі ми коротко пройдемося по історії цього концерну і розповімо про найбільш ключові події.

Огляд виробника Jaguar

Британський виробник спортивних і преміальних автомобілів, компанія Jaguar, існує на ринку з 1922 року. За цей час компанія встигла відзначитися як культовими моделями, так і відвертими провалами, які, тим не менш, мали своїх шанувальників. Далі ми зробимо невеликий огляд даного виробника і поговоримо про особливості його продукції.

цікаве

Тест-Драйв представницького Chrysler 300C

Представницькі автомобілі нечасто потрапляють в руки звичайних водіїв. Як правило, це відбувається набагато пізніше дати виходу тієї чи іншої моделі, а сама машина потрапляє до нових власників у далеко не новому стані. Тим цікавіше зробити огляд і..

Mitsubishi Pajero Sport отримав рестайлінг

І без того спортивний Mitsubishi Pajero Sport, отримав черговий рестайлінг, який ще більше поглиблюється в філософію гоночних і ралійних автомобілів. Благо оновлення позначилися не тільки на зовнішності знаменитого японського позашляховика, але і на його..

Тест-Драйв пікапа Fiat Fullback

Повнорозмірний пікап від компанії Fiat не чекав ніхто, і між тим автомобіль був презентований як грім серед ясного неба. Модель пропонує водіям досить непогані технічні параметри, комфортний як для пікапів салон, а також вельми екстравагантний дизайн.

Компактний вен Suzuki Solio змінив покоління

Компактний Suzuki Solio недавно змінив покоління. Автомобіль є типовим представником моделей для внутрішнього ринку Японії, тому відрізняється своєрідним дизайном і власною філософією. Проте, вен користується великою популярністю серед..

Seat Ibiza і Arona вийдуть в один день

Компанія Seat має намір випустити нові версії своїх моделей Ibiza і Arona в один день. При цьому оновлення будуть досить масштабними, хоча і не стосуються повноцінної зміни поколінь. Вобщем, фанатам іспанського автозаводу безумовно доведеться вибирати, який з..

Posted on