Xiaomi запускає додаток, щоб пропонувати кредит тисячоліть в індії

Xiaomi запускає додаток, щоб пропонувати кредит тисячоліть в Індії

Xiaomi запускає додаток, щоб пропонувати кредит тисячоліть в індії

Xiaomi, провідний виробник смартфонів в ІндііСегодня в країні приєдналася зростаюча хвиля Фінтех-стартапів, які пропонують кредит молодим професіоналам і тисячоліть.

Китайський китайський виробник електроніки заявив сьогодні, що запускає Mi Credit, свою своїх підшефних майданчик для цифрового кредитування, яка пропонує користувачам кредит від 5000 рупій ($ 70) до 100000 рупій ($ 1400.).

Xiaomi заявила, що співпрацює з низкою стартапів, таких як Бангалорскіх ZestMoney, CreditVidya, Money View, Aditya Birla Finance Limited і EarlySalary, щоб визначити, хто повинен отримати кредит, а потім фінансувати його.

Користувачі повинні надати додатком Mi Credit доступ до своїх текстів і журналам викликів, щоб знайти інформацію про транзакції і деякі інші деталі, щоб оцінити, чи гідні вони кредиту. Весь цей процес займає всього кілька хвилин, і відповідні користувачі можуть піти з деякими кредитом, сказав Ману Джайн, віце-президент Xiaomi, на конференції в Нью-Делі.

Він додав, що наявність кількох партнерів для платформи кредитування забезпечує високу ймовірність отримання кредиту користувачем. За словами компанії, як тільки користувач отримає кредит від додатка, він зможе в майбутньому отримати більше кредитів одним кліком.

Для стартапів, які співпрацюють з Xiaomi, перевагою є доступ до великої користувальницької базі, сказав TechCrunch керівник однієї з партнерських стартапів.

Xiaomi, яка є провідним виробником смартфонів у Індії протягом дев’яти кварталів поспіль, має в країні десятки мільйонів інсталяційних баз. Компанія має відвантажено понад 100 мільйонів смартфонів в странеНедавно з’ясувалося.

Xiaomi повідомила, що додаток Mi Credit буде встановлено на всіх працюючих смартфонах Xiaomi. Android заснована на MIUI операційна система. Додаток також доступно для користувачів смартфонів на Android, які не є Xiaomi, в магазині Google Play. (Це не є для користувачів iPhone.)

В останні роки в Індії виникла хвиля Фінтех-фірм, які вперше в житті допомогли мільйонам користувачів отримати кредит і інші фінансові послуги. Рівень проникнення кредитних карт в країні залишається дуже низьким (приблизно три з 100 чоловік в Індії мають кредитні карти). Це означає, що далеко не всі в країні мають традиційний кредитний рейтинг.

Ця порожнеча створила величезну можливість для стартапів вивчити ряд інших даних, щоб визначити, хто повинен отримати кредит. На ринках, що розвиваються, таких як Індія, де закони слабкі, ніхто не стривожений з ідеєю компанії, яка щороку збирає багато особистих даних.

На сьогоднішній день Mi Credit доступний користувачам в 1500 поштові індекси або в 10 штатах Індії. Компанія заявила, що планує поширити кредитне обслуговування на всю Індію до березня наступного року.

Беруть участь партнерські стартапи відмовилися коментувати фінансову угоду, яке вони мають з Xiaomi. Вищезгаданий неназваний керівник сказав, що угода буде відрізнятися в залежності від партнерів і виду продукту, який вони приносять на стіл.

Xiaomi заявила, що глибоко інтегрувалася пропозиції своїх партнерів в додаток. В результаті користувачі можуть бачити деталі, такі як видача кредитів, низькі відсотки і кредитний рейтинг в режимі реального часу.

Компанія почала тестувати додаток з деякими користувачами в Індії минулого місяця. В ході судового розгляду було видано кредитів на суму понад 280 мільйонів індійських рупій (3,9 мільйона доларів США).

Для Xiaomi нова пропозиція допоможе зробити екосистему послуг більш привабливою для споживачів. Компанія, яка недавно опублікував один з найбільш повільно зростаючих квартальних звітів, намагався скоротити свою залежність від апаратних продуктів і заробити більше грошей на своїх інтернет-сервісах і за допомогою реклами.

У березні цього року Xiaomi запустила в Індії Mi Pay, додаток для платежів з підтримкою UPI. Компанія заявила, що програма вже зібрало більше 20 мільйонів зареєстрованих користувачів в країні.

Хонг Фенг, співзасновник і старший віце-президент Xiaomi, сказав, що компанія розуміє споживчу поведінку своїх 300 мільйонів користувачів. «Це одна з сильних сторін, яку ми прагнемо використовувати для створення більш сильного бізнесу Mi Finance у всьому світі. Ми бачимо величезну можливість для споживчого кредитування в Індії з оцінками, що досягають до 1 трлн доларів в цифровому кредитуванні до 2023 року, згідно зі звітом BCG. Це змушує нас вірити, що наш бізнес Mi Finance, заснований на таких рішеннях, як Mi Pay і Mi Credit, може дійсно революціонізувати індійську індустрію FinTech ».

«СБ Банк» запускає нову іпотечну програму — кредит «На придбання житла»

«СБ Банк» розширює лінійку цільових програм на придбання нерухомості. Крім кредитів «Іпотечний ломбард» і «Під заставу нерухомості», клієнтам банку пропонується нова програма «На придбання житла» — кредит, спрямований на покупку (і під заставу) житлової нерухомості, а також апартаментів на вторинному ринку. Про це МФД-інфоцентр повідомили в прес-службі банку.

Кредит в сумі від 16 тис. до 1 млн доларів США / Євро надається на термін від 12 міс. до 20 років. Розмір кредитних коштів може досягати до 80% вартості нерухомості. Ставка по кредиту — від 10% річних. Остаточний розмір відсоткової ставки визначається індивідуально для кожного позичальника на підставі оцінки його кредитоспроможності. Забезпеченням по кредиту є нерухомість, що купується.

Щомісячне погашення кредиту здійснюється рівними сумами, відповідно до обраного графіку платежів. Додатковими перевагами програми є відсутність комісій за розгляд і видачу кредиту, а також відсутність мораторію на дострокове погашення, що дуже зручно.

Отримати кредит «На придбання житла» в «СБ Банку» можуть громадяни РФ у віці від 23 до 60 років, з постійною, або тимчасовою реєстрацією в регіоні територіальної присутності Банку, які мають постійне місце роботи протягом останніх 4 місяців і сукупний трудовий стаж не менше 1 року, а також щомісячний дохід — від 20 000 руб.

«Нова іпотечна програма від «СБ Банку» дозволить клієнтам придбати в кредит не тільки квартиру або житловий будинок, але і таку незвичайну поки ще для вітчизняного ринку нерухомості категорію житла, як лофт-апартаменти. Ми впевнені, що кредит «На придбання житла» стане затребуваним в умовах пожвавлення ринку іпотеки, а також бурхливого розвитку будівництва в межах нової Москви », — зазначає начальник управління іпотечного кредитування «СБ Банку» Максим Честікін.

Новини за 2014 рік

* Автомобіль Mitsubishi Pajero Sport визнаний переможцем у категорії «Новинка року» за версією щорічної національної премії «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В РОСІЇ» в 2021 році. Подробиці на офіційному сайті премії: autogoda.ru

Drive Your Ambition — Втілення твоїх амбіцій

Даний інтернет-сайт носить інформаційний характер і не є публічною офертою, яка визначається положеннями Статті 437 ГК РФ. Для отримання детальної інформації звертайтесь до офіційних дилерських центрів автомобілів MITSUBISHI або по телефону

2. Скільки вам років?

3. Що для Вас найбільш важливо в користуванні сайтом автовиробника?

Можливо кілька варіантів відповіді —gt; Зручність навігації Дизайн Швидкість завантаження сторінки Легкість пошуку потрібної інформації

4. Подивіться, будь ласка, на наш оновлений сайт. Яку оцінку Ви б поставили його дизайну за 5-бальною шкалою (де 1 — зовсім не сподобався, 5 — повністю сподобався)Можливий один варіант відповіді

5. Що Вам сподобалося в новій версії сайту?Можливо кілька варіантів відповіді

Дизайн Головна сторінка Подання інформації Візуальне наповнення Подання модельного ряду

6. Що Вам НЕ сподобалося в новій версії сайту?Можливо кілька варіантів відповіді

Дизайн Головна сторінка Подання інформації Візуальне наповнення Подання модельного ряду

7. Знайдіть на новому сайті вартість комплектації Intense 2.0, 4WD автомобіля Eclipse Cross. Наскільки легко Ви змогли знайти зазначену комплектацію на сайті? При відповіді використовуйте шкалу, де 1 — було дуже важко знайти інформацію, а 5 — було дуже легко знайти інформацію.

Можливо один варіант відповіді 1 2 3 4 5

8. Якщо у Вас є зауваження або коментарі по новому дизайну сайту, напишіть, будь ласка. (Необов’язковий питання)

Posted on