Запатентований sogefi новий фільтруючий модуль надтонкого очищення палива для дизельних моделей

Запатентований Sogefi новий фільтруючий модуль надтонкого очищення палива для дизельних моделей Renault

Інноваційна конструкція інтегрованого фільтру розширює застосування технології Diesel3Techtrade ;, встановлюючи нові стандарти фільтрації і зручності експлуатації для продукції, що поставляється як на конвеєри автовиробників, так і на ринок запчастин.

Гіянкур, 29 січня 2015 — Компанія Sogefi розробила змінний пластиковий модуль очищення дизельного палива для автомобілів на платформі Renault CMF1. Завдяки ряду інновацій запатентований модуль фільтрації дизельного палива Sogefi встановлює нові стандарти для галузі.

Щоб зробити процедуру заміни фільтра простіше і «чистіше», компанія Sogefi розробила і запатентувала унікальну конструкцію фільтра, в якій фільтруючий елемент встановлюється в пластиковий модуль і загвинчується кришкою. Що ще дуже важливо, під час заміни виключається ризик потрапляння в фільтруючий елемент забруднювачів, які могли б зашкодити обладнання системи упорскування палива під час експлуатації.

Створення інтегрованого елемента дизельного фільтра виводить запатентовану Sogefi технологію Diesel3Techtrade; на новий рівень, забезпечуючи «ультратонкої» очищенням палива для захисту системи упорскування: фільтрація понад 97,5% забруднюючих частинок і максимальний захист від попадання води в паливо. Новий модуль має й інші особливості. У модуль вбудований датчик рівня води і нагрівач палива потужністю 250 Вт, що гарантує запуск двигуна навіть самим морозним ранком. Корпус модуля виконаний з пластика, який має більш високу корозійну стійкість до впливу біопалива, ніж металевий корпус. Пластиковий фільтруючий елемент може бути повністю утилізовано в сміттєспалювачів після використання, що робить його безпечнішим для навколишнього середовища в порівнянні з фільтром в металевому корпусі. На платформі CMF1 модуль розташований безпосередньо поруч з паливним баком, що підвищує рівень безпеки в разі аварії.

Застосування запатентованої технології «Chevron pleated» робить модуль компактніше й ефективніше, фільтруючи практично всі частинки більші 4 мкм. Модуль призначений для систем упорскування наступного покоління ЄВРО 6+ і ефективно працює як при високому тиску, так і в умовах вакууму.

Новим модулем фільтрації вже оснащується на конвеєрі Renault Espace 2015 з дизельним двигуном 1,6 DCI. Надалі модуль буде встановлюватися на нові моделі Renault — Laguna, Megane, Latitude, Fluence і Scenic, серійне виробництво яких стартує ще до третього кварталу 2016 року. Він також буде використовуватися на всіх дизельних двигунах французького виробника — від 1,5-літрових дизелів DCI до 3-літрових DCI V6.

Андреа Таскіна (Andrea Taschini), генеральний менеджер Sogefi Aftermarket підкреслив важливість початку серійного виробництва нового модуля фільтрації: «Наші інженери неодноразово доводили світовим автовиробникам, що передові технології фільтрації Sogefi — це кращий вибір, що дозволяє нам добиватися стійких позитивних результатів в нашому бізнесі, а наші клієнти на ринку автозапчастин отримують надійну і екологічну продукцію з відмінним співвідношенням ціни і якості ».

Змінні фільтри Sogefi з’являться на ринку запчастин протягом 2015 року, передбачаючи зростання споживчого попиту. Новим паливним фільтром буде оснащуватися цілий ряд моделей і двигунів Renault, формуючи значний попит на запасні фільтри виробництва Sogefi Group, так як за прогнозами очікується випуск більш 1 млн автомобілів, оснащених цими модулями, протягом найближчих п’яти років.

Фільтри очищення дизельного палива: що це таке, для чого вони призначені і яких видів бувають

Запатентований sogefi новий фільтруючий модуль надтонкого очищення палива для дизельних моделей

Ефективне функціонування автоустаткування залежить від чистоти заливається на заправних станціях палива. Довговічність і працездатність деталей залежать від якості палива і наявності в ньому сторонніх домішок, бруду і води. З цієї причини паливо проходить 2-4 ступені очищення. Очищається пальне за допомогою системи фільтрів тонкої і грубої очистки, усувають великі і дрібні забруднення.

  • 1 Що таке фільтр очищення дизельного палива
  • 2 Схема будови паливного фільтра
  • 3 Принцип дії ТФ
  • 4 Вибір Бензофільтр для дизельних моторів: на що звертати увагу
  • 5 Різновиди ТФ
  • 6 Регламент заміни пристрою
  • 7 Підігрівач паливних фільтрів

Що таке фільтр очищення дизельного палива

Якість заливається в паливний бак пального позначається на працездатності і експлуатаційному ресурсі багатьох систем і вузлів автомобіля. Дизельне паливо, реалізоване на заправних станціях, часто містить в своєму складі сторонні домішки, потрапляння яких в працюючий двигун може привести до деформації його окремих деталей. Небажані компоненти солярки затримуються і усуваються з неї за допомогою паливних фільтрів — спеціальних фільтруючих елементів, що очищають пальне від пилу, іржі, металевої стружки і води.

Дизельні двигуни останніх моделей більше, ніж інші види моторів, потребують експлуатації спільно з фільтрувальними елементами. Обумовлюється це складністю і високоточних їх конструкції, що вимагає використання тільки високоякісного пального. У випадку з моторами, що працюють на дизпаливі, ступінь очищення солярки повинна бути максимальною: Бензофільтр, що встановлюються в паливну магістраль, повинні затримувати і не допускати появи в паливі частинок бруду і інших небажаних елементів розміром до 5 мікрон. Одночасно з цим в дизельному пальному не повинна міститися волога: її накопичення в двигуні може спровокувати корозійні процеси і знизити міцність металу.

Дизпаливо, що заливається в транспортні засоби з дизельними моторами, очищається за допомогою спеціальних фільтрів. ТФ класифікуються за рівнем очищення солярки на тонкі і грубі і розміщуються в паливних магістралях машини парами, завдяки чому ефективність очищення солярки зростає в кілька разів.

Фільтри очищення дизельного палива розрізняються залежно від ступеня очищення

Схема будови паливного фільтра

У переважній кількості випадків дизельні силові агрегати виходять з ладу через несправності паливної системи. Ефективність фільтра і те, наскільки ретельно він очищає пальне, впливають на функціональність мотора і термін його експлуатації.

Сепарація води і дизпалива здійснюється фільтрувальними касетами всередині Бензофільтр: конструкція такого елемента нехитра і не включає складних деталей. Винятком є ​​дорогі моделі — в них інтегровані датчики вологи і система скидання накопиченої води.

Паливні фільтри в більшості своїй володіють схожою конструкцією:

Будова фільтруючого елемента для дизельного палива досить проста

Пристрій практично всіх дизельних фільтрів аналогічно. Уникнути накопичення в бензобаку води і конденсату можна за допомогою регулярної повної заправки автомобіля — автовиробники радять робити це як мінімум раз на тиждень. В середньому робочий ресурс ТФ коливається від 30 до 40 тисяч кілометрів пробігу, але при цьому може варіюватися в залежності від того, пальне якої якості використовується. Погіршення роботи ТФ позначається на потужності силового агрегату при підйомі в гору, а повний його вихід з ладу або продовження експлуатації в забрудненому стані може спровокувати капітальний ремонт двигуна.

Принцип дії ТФ

ТФ працює за наступною схемою:

  • при прогоні пального через фільтр насамперед воно проходить через впускний штуцер і потім — через Бензофільтр грубої ступеня очищення;
  • механічні компоненти солярки утримуються паперовими «шторами» фільтра;
  • пальне, очищене від домішок, поставляється в паливну магістраль.

Автомобільні маслофільтри виробляються з використанням аналогічної фільтрувального паперу, що і Бензофільтр тонкої очистки.

У паливних системах автомобілів іноземних марок встановлюються паливні фільтри більш складної конструкції, що складаються з трьох штуцерів. Оскільки паливна система таких машин складається з основної та додаткової магістралей, то і штуцери розміщуються наступним чином: два йдуть на головну магістраль, один — на додаткову. Останній призначається для стравлювання тиску в системі за допомогою скидання надлишків солярки назад в паливний бак.

Фільтруючі елементи більш складної конструкції встановлюються в автомобілях іноземних марок

Вибір Бензофільтр для дизельних моторів: на що звертати увагу

При виборі ТФ для дизельного силового агрегату враховуються кілька аспектів:

Posted on