Запчастини mitsubishi оригінальні автозапчастини та аксесуари автозапчастини для mitsubishi pajero,

Підбір запасних частин

Тут ви можете дізнатися вартість * запасної частини або аксесуара, рекомендовану дистриб’ютором.

* Включаючи ПДВ і вартість доставки

Купити запчастини Mitsubishi від офіційного дилера вигідно в «Рольф»

Японські автомобілі Mitsubishi широко поширені в Росії, а тому потреба в тому, щоб купити запчастини Mitsubishi від офіційного дилера, жевріє. Пропозицій на ринку достатньо, проте, знайти по-справжньому сумлінних продавців складніше. Репутація «Рольф» і вигідні ціни — достатні причини, щоб звернутися до нас.

Запчастини Mitsubishi — це високонадійні деталі, якісні і ідеально підігнані. Дорожньо-кліматичних умов складно протистояти, а в Росії вони суворі. Зношуються абсолютно всі вузли, і тут на допомогу прийде команда майстрів з сервісного відділення «Рольф» з сучасним інструментарієм та оригінальними запчастинами!

Запасні частини Mitsubishi стануть в нагоді і тим, хто практикує самостійне усунення неполадок. Запастися оригінальними японськими запчастинами в «Рольф» завжди вигідно. Однак ремонт Mitsubishi своїми руками все ж не рекомендуємо — звертайтеся до професіоналів!

Вартість будь-автозапчастини на можна дізнатися на нашому сайті, вказавши артикул деталі. Актуальний артикул підкажуть менеджери «Рольф» в режимі онлайн. Ось так просто — «Рольф» робить запчастини ще доступніше!

Як вибрати необхідну запасну частину — поради автоцентру «Рольф»

Запчастини Mitsubishi різноманітні, і часто їх вибір пов’язаний з безліччю клієнтських питань. Направте онлайн-заявку і у відповідь отримаєте лист з артикулом, вартістю, назвою деталі і термінами її поставки.

Часто, які саме потрібні оригінальні запчастини Mitsubishi, встановити можна тільки після діагностики. Помітили неполадку — приїжджайте в «Рольф» на своєму Lancer, Oulander, Pajero, Gradnis і інших Mitsubishi. Так майстри встановлять перелік необхідних для заміни деталей!

Аксесуари для Mitsubishi знадобляться любителям постійної кастомізації вигляду своєї машини. Придбати гарні кузовні деталі або електроніку в салон також можна в «Рольф»!

Запчастини Mitsubishi Outlander і інших моделей виробляються японцями з Koto, Akebono, Nisshinbo. У «Рольф» доступні підшипники, маточини, ролики, ремені, гальмівні колодки і багато іншого.

Як завжди, «Рольф» прагне бути найкращим в кожному ремонтно-сервісно сегменті. Наші клієнти щодня користуються перевагами великого складу, численних акцій і безсумнівного якості деталей.

Запчастини Mitsubishi Pajero, і будь-який інший моделі японського виробника, завжди доступні в «Рольф». В окремих випадках терміни поставки будуть вказані і жодним чином не позначаться на максимально оперативному ремонті!

Якщо Ви не знаєте артикул запасної частини, відправте заявку і наші менеджери підберуть для Вас необхідну запасну частину. У відповідному листі буде вказано артикул, назву, ціна і термін поставки оригінальних запасних частин для Вашого Mitsubishi.

Модельний ряд

Даний інтернет-сайт носить інформаційний характер і не є публічною офертою, яка визначається положеннями ст. 385 ГК РК. Для отримання детальної інформації звертайтесь до офіційних дилерських центрів автомобілів Mitsubishi в Республіці Казахстан або по телефону 8-800-200-05-25

Шановний відвідувачу

Ми запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні. Якщо Ви згодні, ми попросимо Вас відповісти на декілька запитань.

Звертаємо Вашу увагу, що сайт знаходиться в розробці, доступні не всі функції

1. Вкажіть, будь ласка, Ваш пол

2. Скільки вам років?

3. Що для Вас найбільш важливо в користуванні сайтом автовиробника?

Можливо кілька варіантів відповіді —gt; Зручність навігації Дизайн Швидкість завантаження сторінки Легкість пошуку потрібної інформації

4. Подивіться, будь ласка, на наш оновлений сайт. Яку оцінку Ви б поставили його дизайну за 5-бальною шкалою (де 1 — зовсім не сподобався, 5 — повністю сподобався)Можливий один варіант відповіді

5. Що Вам сподобалося в новій версії сайту?Можливо кілька варіантів відповіді

Дизайн Головна сторінка Подання інформації Візуальне наповнення Подання модельного ряду

6. Що Вам НЕ сподобалося в новій версії сайту?Можливо кілька варіантів відповіді

Дизайн Головна сторінка Подання інформації Візуальне наповнення Подання модельного ряду

7. Знайдіть на новому сайті вартість комплектації Intense 2.0, 4WD автомобіля Eclipse Cross. Наскільки легко Ви змогли знайти зазначену комплектацію на сайті? При відповіді використовуйте шкалу, де 1 — було дуже важко знайти інформацію, а 5 — було дуже легко знайти інформацію.

Можливо один варіант відповіді 1 2 3 4 5

8. Якщо у Вас є зауваження або коментарі по новому дизайну сайту, напишіть, будь ласка. (Необов’язковий питання)

Posted on